Napoli pizza & pasta

W naszej restauracji pragniemy oferować gościom niesamowite doznania smakowe kuchni włoskiej. Łączymy nowoczesność z przeszłością, inspirujemy się łączeniem znanych, tradycyjnych przepisów wraz z nowoczesnym stylem gotowania. Ciasto na pizzę przygotowywane jest według tradycyjnej neapolitańskiej receptury. Charakteryzuje się minimalną ilością drożdży oraz długim i kontrolowanym procesem wyrastania. Dzięki temu jest lekkostrawne. Wypiekana jest w piecu opalanym drewnem w temperaturze 480 stopni przez około 80 sekund. Szeroka gama przystawek przygotowanych z niezwykłą starannością i precyzją zadowoli najbardziej wymagających. Świeże I pyszne makarony domowe serwujemy z myślą o osobach, które szukają smaku południa Włoch w naszym mieście. Dodatkowo posmakować mogą Państwo doskonałych sałat, zup, owoców morza oraz dań mięsnych. Do wszystkich potraw używamy starannie wyselekcjonowanych, włoskich składników najwyższej jakości. Większość naszych produktów posiada certyfikaty IGP – Chronione Pochodzenie Geograficzne oraz DOP – Chroniona Nazwa Pochodzenia. Dbanie o zadowolenie naszych gości oraz dostarczanie im smakowych wrażeń jest naszą misją, którą pragniemy i uwielbiamy wykonywać każdego dnia.

_S1A2503

_S1A2121

IMG_3231

IMG_2940

IMG_2681

IMG_3443

Ciasto na pizze przygotowywane jest według tradycyjnej neapolitańskiej receptury. Charakteryzuje się minimalną ilością drożdży oraz długim i kontrolowanym procesem wyrastania. Dzięki temu jest lekkostrawne.

Pizze przyrządzane są z wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. Większość naszych produktów posiada certyfikaty: IGP, DOP.

ADRES:
Napoli pizza & pasta
Władysława IV 113 / Koszalin

OTWARTE:
wt. – niedz. 13:00 – 23:00
pon. – zamknięte

KONTAKT:
94 343 26 27

SOCIAL MEDIA:
Facebook
Instagram